Команда

Regent Hill відбирає свою команду справжніх професіоналів. В нашому комплексі кожний захід проводиться на найвищому рівні, тому ми шукаємо людей , котрі дотримуються даних стандартів, а також готові розвиватися разом з нами. Підбираючи персонал, ми звертаємо увагу на професійний досвід кандидата , його особистісну характеристику, ініціативність та готовність до комндгої роботи. Для нас надзвичайно важливо , щоб співробітник вмів знаходити спільну мову з гостями , помічав деталі , бистро та професійно реагував на незаплановані ситуації. Натомість ми пропонуємо досвід роботи з найцікавішими , висококласними заходами та стабільну зарплатню.

Regent Hill відкриває вакансію на посаду «офіціант»

Обов’язки:

Знання меню і надання ввічливіх відповідей на питання гостей банкету. Обслуговування банкету. Реалізація стандартів Regent Hill в роботі. Координація офіціантів аутсорсінгу .  

Вимоги:

Комунікаційні навички. Хлопці з акуратним зовнішнім виглядом і стрункою статурою, від 20 років. Володіння “чистою” мовою (російська, українська, англійська вітається). Чистолюбивий, енергійний, гідний, дружній.  

Умови роботи:

Повна зайнятість. Харчування персоналу. Розвіз персоналу. Середня на ринку оплата праці. Можливі чайові .  

Своє резюме можете відправляти на: hr@regenthill.com.ua Контактна особа: Нестерчук Аліна +38(097)201-10-22

Детальніше
Приховати