ЗАЛИ RH

Regent Hill пропонує дві банкетні зали для проведення будь-якого формату вашого свята: дня народження, весілля, ювілею, корпоративного або ділового заходу.


Піднявшись у першу, Камінну залу, ліфтами або мармуровими сходами, ви потрапляєте в атмосферу, яка пронизана аристократизмом. Інтер`єр зали виконаний з елітних порід мармуру та натурального дерева у поєднанні з сотнями елементів кришталевих люстр. Тут кожна деталь підкреслює ваш високий статус та почуття бездоганного смаку.


Оренда Камінної зали для банкету в Києві

  • Камінна зала умовно розділена на 2 простори: Lounge та Cocktail;
  • У зоні Lounge гості можуть розміститись на м`яких диванах біля французьких вікон з мальовничою панорамою на Київ;
  • Усамітнитись для розмови на комфортних кріслах біля п`ятиметрового біокаміну, що наповнює залу м`яким зручним світлом;
  • Cocktail зону можна трансформувати необхідними меблями, відповідно до формату вашого заходу;
  • Камінна зала вміщує до 450 чоловік у форматі cocktail та до 90 гостей – банкетом.

До Великої зали можна з легкістю перейти з Камінної через коридор, увінчаний кришталевими бра.


  • Читати ще


Організаторам

Шановні колеги, ми цінуємо ваш час, тому пропонуємо наступний пакет документів.


Правила проведення заходів в RH
Правила работи в залах RH

ЗАЛИ REGENT HILL

Велика зала

Фактурність і розкіш інтер’єру дозволяє реалізувати найнеймовірніші мрії в декорі та художньому оформленні будь-якого заходу. Завдяки відкритій десятиметрової стелі в цьому залі втілюються найсміливіші ідеї з підвісним технічним обладнанням або артистами. Величність зали підкреслюють дизайнерські люстри, які надають особливої пишності та атмосферності зали. Вперше була реалізована ергономіка залу, що дозволяє звільнити місце для гостей, розмістивши технічну зону на балконах. Зал вміщує до 280 чоловік у форматі банкет і до 500 чоловік – театр.

Камінна зала

Зал умовно розділений на дві частини : Lounge та Cocktail зони. У Lounge зоні розміщується перший в Україні п’ятиметровий біокамін, в оточені м’яких диванів, що біля французьких вікон з панорамою на мальовничий Київ. Для оформлення Cocktail зони використовувалися елітні, високоякісні породи мармуру та натурального дерева. Більше 20 000 кришталевих елементів, з яких складаються люстри, відображаються в дзеркалах, оброблених за спеціальною технологією, що вперше застосовувалася на території Україні. Геометрія простору підкреслюється ліпкою ручної роботи. Зал вміщує до 450 чоловік в форматі коктейль і до 90 осіб – банкет.

Подивитися планування Камінного залу

RH_icons_img-07
Загальний план залу
RH_icons_img-05
Банкетна розсадка
RH_icons_img-06
Розсадка театром
RH_icons_img-08
Коктель

Подивитися планування Великого залу

RH_icons_img-04
Загальний план залу
RH_icons_img-01
Банкетна розсадка
RH_icons_img-02
Розсадка театром
RH_icons_img-08
Коктель