ДИТЯЧЕ СВЯТО

НАШІ ПЕРЕВАГИ

За кілька годин ми перетворюємо зал в замок принцеси, корабель з піратами або підводний світ! Неймовірні повітряні шоу, батути, декорації, квіткова стеля, лазерне оформлення , гримерні станції перевтілення, величезні фігури тварин, циркові номери і чарівні постановки – немає обмежень у дитячих фантазіях і їх здійснення в Regent Hill! Все може бути як на малюнку, Ви побачите неймовірну радість на обличчі своєї дитини і його маленьких гостей.

Ми впевнені, Ваш дитина побачивши свято своєї мрії запам’ятає цей день як самий щасливий, до самих дрібних деталей. Адже він опиниться в казці разом з найближчими для себе людьми – зі своєю сім’єю і друзями. Зафіксувавши найяскравіші моменти, створюючи з них прекрасний фотоальбом Ви отримаєте справжній калейдоскоп живих, яскравих дитячих очей і посмішок. В цей день дитячий сміх і радість заллє собою весь простір!

В меню для самих маленьких і не тільки, Вас здивує достаток гастрономії запропоноване нашим шеф кухарем і кондитером. Піци, гамбургери, хот доги, снеки, закуски, нагетси, різноманітність картопляних локомств і багато іншого, приготоване з натуральних і якісних продуктів , для безпеки Ваших малюків. Феєрія кондитерського наповнення не залишить байдужим жодного з наших меленьких гостей і залишити приємне і смачне враження про свято! Можливість приготувати блюдо разом з нашими професійними кухарями, як частина програми , розкішний торт найсміливіших форм і кольорів, салют і феєричні виступи – все як Ви разом мріяли!

розрахувати торт

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛ

Ви хочете дізнатися умови проведення вашого заходу в Regent Hill і забронювати дату? Напишіть нам докладно описавши свої побажання. Ми обов'язково зв'яжемося з вами найближчим часом!

вул. Мічуріна, 54

info@regenthill.com.ua +38 099 372 77 77 +38 097 372 77 77

Введите Ваше Имя*Введите Ваш Телефон*Введите Ваш E-mail* - Поля являются обязательными для заполненияВведите Ваше Сообщение