Замовити
Захід

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Розсаджування до 300 банкетом

Повноцінна кухня і кондитерський цех

Бездоганна акустика залу

Можливість підвісу габаритних декорацій

20 000 варіацій кольорового оформлення залу

П'ятиметровий біокамін

Індивідуальний підхід до кожного гостя

Конфіденційність і високий рівень безпеки

Умови для гостей з обмеженими можливостями

Про нас

У найромантичнішому районі Києва, оточеного Ботанічним садом та панорамою Дніпра, на Звіринецькому пагорбі знаходиться івент холл Regent Hill - ексклюзивний проект, який не має аналогів не тільки в Києві, але й в Україні. Гарний, сучасний та по-своєму зухвалий, призначений для грандіозних подій вашого життя.

При проектуванні комплексу були підключені трендсетери галузі організації заходів. Їх зауваження та рекомендації допомогли нам створити простір з характеристиками, якими не володіє жодна локація в Україні. Таким чином, у залах Regent Hill були враховані ергономіка простору, акустична корекція та технічна можливість підвісів по всьому залу, завдяки відкритій десятиметровій стелі.

Гордості Regent Hill — перший в Україні п’ятиметровий біокамін, бронзовані дзеркала з декоративними малюнком ручної роботи та п’ятиметрова люстра, що з’єднує поверхи банкетного холу.

Особливу увагу в Regent Hill приділяють сервісу. Наші менеджери з відділу гостеприимства підготують збалансоване та оригінальне меню на будь-який гастрономічний смак. Менеджер буде поруч на етапі підготовки та під час банкету, щоб особисто проконтролювати кожну деталь.

Івент холл пропонує дві зали – Камінну та Бенкетну, які можуть стати самостійним майданчиком для вашого заходу в будь-якому форматі.

Меню від Шефа – ще один привід обрати Regent Hill. Наша команда - це кухарі вищої кваліфікації під керівництвом професіонала з великої літери, шеф-кухаря Валентина Мірошниченко.
Відмінною рисою Валентина є прагнення створити гармонію смаку та візуального сприйняття страви.
Завершенням вашої події може стати candy bar або оригінальний торт від наших кондитерів – найвидаглійшого дизайну на ваш смак.

У нас можливо організувати захід будь-якого формату – від яскравого Дня народження або стильного іміджевого івенту до незабутнього весілля! З нами ви реалізуєте свої найсміливіші та найграндіозніші свята, які запам'ятаються назавжди.

Regent Hill – івент холл для Вашої історії!



Введите Ваше Имя*Введите Ваш Телефон*Введите Ваш E-mail* - Поля являются обязательными для заполненияВведите Ваше Сообщение

Про нас

Нас обирають