Замовити
Захід

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Розсаджування до 300 банкетом

Повноцінна кухня і кондитерський цех

Бездоганна акустика залу

Можливість підвісу габаритних декорацій

20 000 варіацій колірного оформлення залу

П'ятиметровий биокамин

Індивідуальний підхід до кожного гостя

Конфіденційність і високий рівень безпеки

Умови для гостей з обмеженими можливостями

У найромантичнішому районі Києва, в оточені Ботанічного саду ім. Гришко та панорами на річку Дніпро, на Звіринецькому пагорбі розмістився банкетний хол Regent Hill - ексклюзивний проект, якому не має аналогів не тільки в Києві, але й в Україні. Гарний, сучасний та по-своєму зухвалий, призначений для грандіозних подій вашого життя.

При проектуванні зал були підключені трендсетери галузі організації заходів. Їх зауваження та рекомендації допомогли нам створити простір з характеристиками, якими не володіє жодна локація в Україні. Таким чином, в залах Regent Hill була врахована ергономіка простору, акустична корекція та технічна можливість підвісів по всьому залу, завдяки відкритій десятиметровій стелі.

Предмет гордості Regent Hill — перший в Україні п’ятиметровий біокамін, бронзовані дзеркала з декоративними малюнками ручної роботи та п’ятиметрова люстра, що з’єднує поверхи банкетного холу.

Особливу увагу в Regent Hill приділяють сервісу. Банкетні менеджери підготують сбалансоване та оригінальне меню на будь-який гатсрономічний смак. Менеджер буде поруч на етапі підготовки та безпосередньо під час банкету, щоб особисто проконтролювати кожну деталь. Офіціанти комплексу – знавці своєї справи, які володіють усіма тонкощами бездоганного обслуговування. Це і блискуча подача, і синхронний крок під час виносу страв, і вміння вчасно, але непомітно бути поруч, коли вони потрібні.

Банкетний хол пропонує дві зали – Камінну та Велику зали, які можуть стати самостійним майданчиком для вашого заходу в будь-якому форматі.

Кухня – ще одна причина полюбити Regent Hill. Наша команда - це кухарі вищої кваліфікації під керівництвом професіонала з великої літери, шеф-кухаря Валентина Мірошниченко.
Відмінною рисою Валентина є прагнення створити гармонію смаку та візуального сприйняття страви. А для цього потрібні якісні продукти. Саме тому принципова позиція Валентина — особистий контроль якості продуктів на кожному етапі: від замовлення до транспортування їх в Regent Hill. Завершенням вашої події може стати candy bar або оригінальний торт від наших кондитерів – абсолютно будь-якого дизайну на ваш смак.

У кращому банкетному холі Києва хочеться зустрічати усі значущі події життя. Невимушена атмосфера сприяє відпочинку, який залишає після себе калейдоскоп позитивних спогадів та відчуттів. У нас можливо організувати захід будь-якого формату – від яскравого Дня Народження або стильного іміджевого івенту до незабутнього весілля! З нами ви реалізуєте свої найсміливіші та грандіозні свята, що запам'ятаються надовго.

Regent Hill – банкетний хол для Вашої історії!Нас обирають

 

Блог

Загрузити більше