КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЇ В REGENT HILL

IMG_7779-obr

Конференц – хол Regent Hill є лідируючою майданчиком в Києві для проведення івент-заходів будь-якого рівня складності. Він розрахований на прийом 900 гостей в двох комфортабельних просторих залах з високими функціональними і технічними можливостями.


Зали івент – холу Regent Hill чудово підійдуть для проведення прес-конференцій, презентацій та інших PR – заходів. Простір залів Regent Hill витримано в стилістиці сучасної класики. Вишуканий інтер’єр та екстер’єрні рішення, гармонійно вписується банкетний хол в мальовничу природу Печерських історичних пагорбів, виділяють майданчик серед інших конкурентів. У дизайні внутрішньої архітектури проекту переважають мармурові покриття, бронзовані дзеркальні поверхні, кришталеві вишукані люстри, а важливою прикрасою служить п’ятиметровий дизайнерський біо-камін.


Завдяки такому поєднанню фактур, зали Regent Hill- це одночасно класика в сучасній інтерпретації і універсальний фон для проведення презентацій, прес-конференцій та інших заходів високого рівня.


Regent Hill має унікальні переваги для проведення PR-заходів, якими не володіють інші майданчики України.

Regent Hill – грандіозний івент-проект з двома просторими залами, висота стель яких понад 10 метрів. Перша зала—Камінна, простір, в якому розміщується до 250 осіб у форматі cocktail, до 200 чоловік – розсадження театром і до 90 – при банкетному розсадженні. Зала має розкішний п’ятиметровим біо-камін, м’яку диванну зону біля каміна, простор для сцени. Тут зручно можна провести в неформальній обстановці як вітання гостей, так і безпосередньо презентацію продукції, показ модельного одягу, прес-конференцію, автограф-сесію і будь-який інший івент. Дивовижний краєвид на лівий берег Києва з панорамних вікон зали додасть тематичним вечора більшого шарму.


Другий зала —Велика, має більш відкритий простір для pr-заходів. Зала площею 384 кв.м здатна вмістити до 500 гостей при розсадженні театром, до 280 гостей – при банкетному розміщенні. Простір для сцени, сверхтехнічная акустична система, ультрасучасна освітлювальна система з можливістю колірної заливки зали в більш ніж 20000 варіацій, а також технічні можливості для установки декорацій абсолютно любого рівня складності (навіть підвісу автомобіля) —все це реальні можливості Великої зали комплексу.


Оренда кращого холу для проведення презентацій та прес-конференцій в Києві і Україні.

Майданчик Regent Hill – надсучасний простір в Україні для проведення статусного і масштабного заходу абсолютно будь-якого рівня організації і складності технічних вимогам. Супровідний сервіс при оренді залів Regent Hill гарантує бездоганну, висококласну роботу сервіс-менеджерів, а також комфортне перебування кожного гостя Вашого заходу в стінах нашого комплексу.

схожі новини