Першокласний конференс-сервіс. Чому варто обрати Regent Hill?

IMG_7764

Серед послуг для великих компаній банкетний комплекс Regent Hill надає високоякісний конференц-сервіс у центрі Києва, на Печерську.


Проведення конференцій в івент-холі Regent Hill – це першокласне обслуговування, місткістю до 500 гостей одночасно, смачна кухня і класичний дизайн преміум класу. У нашому комплексі Ви знайдете все для успішного проведення бізнес-зустрічей, переговорів, семінарів та прес-конференцій. У вашому розпорядженні 2 різнопланові зали для організації та проведення конференцій в Києві – Камінна і Велика.


Переваги залів Regent Hill та їх оснащення для проведення конференцій у Києві.


Камінна залаКонференц-зала площею 320 м2, де можна розмістити 200 чоловік “театром”, умовно розділена на 2 простори: Lounge і Cocktail. У зоні Lounge гості можуть розміститися на м’яких диванах біля вікон з панорамою на Київ, або в комфортних кріслах біля біокаміна довжиною 5 метрів. Cocktail зона трансформується, відповідно до формату конференції: розсадження театром, розсадження “клас”. Дизайн цієї зони складається з елітних порід мармуру і натурального дерева, що вигідно підкреслить високий статус вашого іміджевого заходу. За бажанням, у Великій залі під конференцію, ми організуємо welcome зону з кава-брейками й бізнес-ланчем у Камінній залі. Перевага Regent Hill в тому, що Камінна зала для конференцій пов’язана з Великою залою, куди гості можуть з легкістю перейти через коридор, усіяний кришталевим бра. Welcome зона плавно переходить до Великої зали.
Велика залаЦе одна з кращих conference space столиці. Площа зали – 380 м2 і місткість до 280 осіб банкетним розсаджуванням або до 500 осіб театром. Велика зала оброблена функціональними панелями, які створюють оригінальну фактуру стін і здійснюють звукову корекцію, забезпечуючи якісне акустичне звучання спікерів. А завдяки Led-підсвічуванню стін, можна стилізувати конференцію під фірмовий імідж компанії. Перевага оренди зали у тому, що її стелі досягають 10, 5 метрів, – це дозволяє розміщувати на сцені великі екрани для трансляції презентацій і яскраві габаритні бренд-воли на вашій конференції.


Оренда конференц-зали для конференції в івент холі Regent Hill.


У вартість оренди залів для конференцій входять: вода, фліпчарт, канцелярія (папір, блокнот, ручка), зона під гардероб, автономні сан-вузли, парти, стільці, високошвидкісний wi-fi, клінінг-підготовка перед здачею приміщення, обслуговування офіціантами і менеджером локації під час конференції, паркінг.


Залежно від масштабів і тривалості ділового заходу, ми завжди раді запропонувати Вам максимум наших можливостей.


В івент-холі Regent Hill ваша конференція відбудеться на найвищому рівні.

схожі новини