Напишіть найгарнішу та романтичнішу історію кохання разом з Regent Hill.

DSC_5740

Підготовка до весілля – один з найбільш хвилюючих моментів у вашому житті. Важливо врахувати всі нюанси, а особливу увагу приділити вибору банкетного залу для організації та проведення ідеального весілля.


Regent Hill розташувався в одному з найромантичніших районів Києва – на Печерську, в оточенні Ботанічного саду і дивної панорами на річку Дніпро. Комплекс знаходиться у центрі міста, але в той же час він прихований від сторонніх очей.


Наша команда професіоналів допоможе вам зробити цей день бездоганним, надаючи висококласний сервіс і кращу залу для весільних урочистостей. Ріджент Хілл – найкраще місце в Києві для проведення Вашого незабутнього весілля. Це нова красива банкетна зала з самодостатнім інтер’єром, де одночасно можна вмістити 150, 200 і навіть 300 гостей.


В Regent Hill ми старанно працюємо над тим, щоб втілити в життя весілля вашої мрії – неповторний авторський проект, де гармонійно поєднуються ідея, декор та місце для проведення вашого особливою весілля.


Ми розуміємо, наскільки важливі дрібниці в цей день: кожна крапля шоколаду на десерті, кожна хвиля на скатертині, блиск кожного елемента кришталевої люстри, кількість бульбашок у шампанському. Ми проконтролюємо всі деталі, щоб позбавити вас від переживань і турбот, залишивши спогади тільки про теплі моментах цієї події.


Технологічність наших залів дозволить реалізувати масштабні режисерські задуми: зробити магічне підсвічування стін або розмістити декорації в різних точках залу, завдяки відкритій стелі і спеціальним кріпленням. Зал дозволяє організувати повноцінне шоу, здивувавши гостей появою супер-зірки, яка може, наприклад, спускатися зі стелі на сцену!


Ми продумали спеціальне місце навіть для технічної апаратури. Вона розміститься на балконі, що додасть тільки комфорту вашим гостям, відокремивши їх від обслуговуючого персоналу. Команда Regent Hill розділяє ваш вибір локації, нам приємно стати не просто спостерігачами найдорожчого дня у вашому житті, але й доповнити його іскрами вражень і комфорту.

схожі новини