ВАША КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДЛЯ НАС ПОНАД УСЕ

Photo-404 (1)

Regent Hill надає послуги проведення закритих заходів в Києві і гарантує вашому заходу конфіденційність, високий рівень безпеки та технологічності.


Для високопоставлених осіб дуже важливо, щоб їх захід не ставав надбанням громадськості, а проходив лише у вузькому колі запрошених гостей. Тому конфіденційність стає ключовою ознакою при виборі майданчика для заходу.

З нашими співробітниками ми уклали договори про нерозголошення інформації і проводимо регулярні навчальні тренінги. Це моральні принципи Regent Hill.

Наш комплекс розташований у центрі міста, але в той же час він прихований від сторонніх очей. Ще один плюс – ми маємо прямий вхід з паркінгу відразу в банкетний зал, тому гості не перетинаються з іншими людьми.


Для приватних заходів ми пропонуємо вам в оренду дві суміжні між собою просторі зали, розташовані на одному поверсі. Перша зала, в яку потрапляють гості – Камінна, захоплює своїм лаконічним і в той же час розкішним дизайном.

В ній відчуваєш себе немов у казці – так заворожуюче красиво розсипаються на мармурову підлогу і дзеркальні стіни іскри кришталевих люстр. Ця зала ідеально підходить для вітального фуршету. У другій, Великій залі, Regent Hill можна втілити будь-яку надзвичайну художню ідею для організації вашого приватного заходу: спеціальні кріплення для декорацій по периметру зали дозволяють оформити її в будь-якому стилі. Технологічні можливості зали також дозволяють встановити сцену будь-якої конфігурації і танцпол для найгучнішої вечірки. А звукоізоляція простору допоможе не турбуватися про обмеження у часі.


У залах івент-холу Regent Hill можливо провести закриті заходи найрізноманітніших форматів і масштабів, перетворивши вашу подію в феєричний перформанс.


Кожного разу ми святкуємо усі дні народження, ювілеї, корпоративні заходи та вечірки разом з вами . Для нас важливо, щоб ваша історія в Ріджент Хілл залишила тільки найприємніші спогади. Ми турбуємося не лише про комфорт замовника, а й кожного гостя на заході. Наші досвідчені кухарі приготують вашим гостям кращі частування європейської, східної і сучасної кухні. Вони не тільки вміють створювати кулінарні шедеври, але й знають, як їх ефектно подати. Команда наших професіоналів – організаторів і офіціантів – продемонструє вищий клас під час обслуговування гостей.


Regent Hill – найкращий майданчик Києва для оренди приватних заходів. Обираючи наш банкетний хол, ви обираєте конфіденційність, ексклюзивність та першокласний сервіс.

схожі новини