Незабутній День Народження!

_F8A2011-3

Незабутнє святкування з нагоди Дня народження, ювілею або іншої важливої ​​дати – це ретельно спланована подія – починаючи від локації і закінчуючи таймінгом подачі страв. Високий рівень сервісу, що означає чітке дотримання сценарію заходу, забезпечення комфорту гостей і оздоблення столів смачним частуванням – все це пропонує наш банкетний комплекс Regent Hill в Києві для тих, хто шукає найкраще місце для святкування Дня народження.


Проведення урочистих Днів народжень в Києві.

Незабутнє свято будь-якого рівня організації і складності в серці історичного Києва – на тисячолітніх Звіринецьких пагорбах Печерська – пропонує івент-хол Regent Hill, урочисті банкетні зали якого – кращий вибір для проведення Вашого заходу в столиці. Інтер’єр двох залів – симбіоз класики і сучасності, у підсумку поєднання традиційної розкоші та високих технологій. Орендуючи залу комплексу для урочистого святкування Дня народження – Ви можете втілити всі сміливі сценарії свого свята, а також приємно здивувати гостей вишуканістю місця і високим рівнем сервісу професійної команди Regent Hill.


На святкування свого Дня народження в залах Regent Hill Ви зможете запросити всіх дорогих Вам людей.

Regent Hill приймає гостей в двох просторих і розкішних залах, оренда яких для проведення Дня народження або іншого свята, дозволяє втілити будь-які режисерські та організаційні ідеї. Перша зала, в якій Ви можете відзначити День народження — Камінна, вона розділена на два простори – Lounge і Cocktail. У Lounge зоні гості зручно розташуються на комфортних м’яких диванах біля величезного п’ятиметрового каміна з видом на мальовничий лівий берег Дніпра. Cocktail зона ідеальна для фуршетної розстановки. Камінна зала вміщує до 450 чоловік у форматі коктейль-вечора і до 90 чоловік – у банкетному форматі.


Друга банкетна зала — Велика. Це більш відокремлений простір комплексу, відокремлена зала для святкування будь-якої урочистої події, будь-то День народження людини або компанії. Зала здатна розмістити до 280 чоловік при банкетному розсадженні й організувати фуршет на 500 осіб. Окрім цього, зала технологічно оснащена, тобто окрім званої вечері, в її стінах реально провести церемонію нагородження, розмістити музичну групу, встановити складні декорації тощо.


Вишукане меню нашого закладу підійде до смаку всім гостям.

Банкетні зали комплексу Regent Hill пропонують індивідуальне меню від шеф-кухаря Валентина Мірошниченко для Вас і Ваших гостей, під будь-який формат заходу: День народження, ювілей, випускний вечір, конференція або презентація. Наш шеф-кондитер Мар’яна Волосецька створює дивовижні кондитерські шедеври, які стануть яскравою кульмінацією урочистого вечора.


Високий рівень сервісу від команди професіоналів Regent Hill – це святковий день в атмосфері безтурботності та насолоди.

схожі новини