Підкреслимо статус вашої компанії в Regent Hill

_MG_8723

Корпоративні заходи допомагають співробітникам відчувати себе невід’ємною частиною сім’ї. Вони підтримують командний дух і мотивують працівників на нові досягнення, згуртованості колективу. Regent Hill – найкраще місце для організації і проведення різних корпоративних заходів. Наша команда професіоналів допоможе вам провести першокласне корпоративне свято в самому центрі Києва, на Печерську, і справити позитивне враження на співробітників і партнерів компанії.


В Regent Hill ми пропонуємо вам декілька вишуканих залів для проведення незабутніх корпоративів.


Наш Камінна зала послужить відмінним місцем для вітання гостей, оскільки вона умовно розділена на дві зони: Lounge і Cocktail.


Lounge зона облаштована м’якими диванами і панорамними вікнами з видом на берег Дніпра, а також п’ятиметровим біо-каміном, який зробить обстановку більш теплою і невимушеною. У даній зоні комфортно обговорити майбутні плани, провести переговори.


Cocktail зону можна облаштувати під будь-який формат вашого корпоративного заходу. Наприклад, організувати воркшоп або фото-зону, де гості можуть спілкуватися між собою і зробити фото на пам’ять, а також можна розмістити фуршетні лінії.


Велика банкетна зала призначена для проведення головної, грандіозної частини вашого корпоративного свята. В ній можна влаштувати видовищне шоу, завдяки Led-технології підсвічування стін, що дозволяє втілити будь-які незвичайні ідеї світлових вистав. А також завдяки відкритій десятиметровій стелі, у вас є можливість встановити складні декорації та підвісні конструкції, які точно не залишать байдужими ваших співробітників і партнерів.


Ми розуміємо, як важливо підкреслити імідж вашої компанії, тому Ріджент Хілл подбає про високоякісний сервіс, високу кухню та незабутню атмосферу на вашому заході.

схожі новини